Lietus užklupo WRC ralio dalyvius, tačiau tai nesutrukdė „Hyundai“ lenktynininkui Thierry Neuville‘iui išlikti Safario ralio lyderiu. Tiesa, daliai sportininkų lietus apkartino pasirodymą paskutiniame dienos greičio ruože.
Pirmiems greičio ruože pasirodžiusiems sportininkams, Dani Sordo, Elfynui Evansui, Lorenzo Bertelli ir Kalle Rovanperai, pavyko išvengti stipraus lietaus. Tuo tarpu kiti sportininkai susidūrė su rimtais iššūkiais.
Stipri liūtis apgadino priekinį Adrieno Fourmaux automobilio langą. O Gusas Greensmithas dėl lietaus išlėkė iš trasos.
Trečioje vietoje buvęs Ottas Tanakas susidūrė su problemomis, kai dėl oro sąlygų aprasojo jo priekinis automobilio langas. Kurį laiką bandęs važiuoti lėtai, estas galų gale neištvėrė ir sustojo nusivalyti lango. Bet dėl to prarado apie vieną minutę. Estas taip pat prarado trečią vietą bendroje rezultatų lentelėje „Toyota“ atstovui Sebastienui Ogier. Prancūzas daugiau nei minute dabar lenkia O. Tanaką ir 18,1 sek. atsilieka nuo antrą vietą užimančio komandos draugo Takamoto Katsuta.
Permainingos oro sąlygos nesutrukdė lyderio poziciją išsaugoti T. Neuville‘iui. Sportininkams įveikus visus šios dienos greičio ruožus, belgas artimiausią varžovą lenkia 57,4 sek., o trečią vietą užimantį S. Ogier 1 min. ir 15 sek.
„M-Sport“ komandos duetas G. Greensmithas ir A. Fourmaux išlieka penktoje ir šeštoje vietose. Juos skiria tik 12 sek. Tuo tarpu į ketvirtą vietą nukritęs O. Tanakas „M-Sport“ lenktynininkus lenkia 18,2 sek., bet nuo ralio lyderio atsilieka daugiau nei 2 minutėmis.